KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9601826
nr 960 1826
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på papper, ej signerad, 55x30 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 12 maj 2015
kl 10:06:24
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt